TR EN

Baskılı Cardboard VR Gözlük

Kurumlara Özel Marka Logo Baskılı Cardboard VR Sanal Gerçeklik Gözlükleri

Cardboard VR Nedir?

Cardboard VR gözlük, sanal gerçeklik ürünleri arasında, promosyon ürünü olarak kullanılabilen, sanal gerçekliğin en ekonomik ve spesifik halidir. Dünyadaki herkes sanal gerçeklik deneyimi yaşasın diye ilk defa 2014 yılında Google tarafından üretilmiştir. Fiyatının diğer sanal gerçeklik gözlüklerine göre daha uygun olması nedeni ile satış adedi kısa sürede 10 milyonu geçmiştir. 

Cardboard VR Ne İşe Yarar?

Cardboard VR gözlükler, kurumlara özel tasarımla logolu üretilebildiğinden, etkinlik, organizasyon ve fuarlarda pazarlama amaçlı promosyon ürünü olarak kullanılabilmektedir. Marka baskılı Cardboard VR gözlük ve beraberinde kullanılan akıllı telefon ile müşteri, üye ya da ziyaretçiler, işletme mekanını, ürün ve hizmetlerini 3 boyutlu sanal gerçeklik uygulamaları ve 360 videolarla  deneyimleyebilmektedir. Bu benzersiz deneyimler, kullanıcılar üzerinde daha akılda kalıcı bir dijital pazarlama etkisi yaratabilir.

Cardboard VR Gözlük Fiyatları ve Özellikleri

Cardboard VR gözlük üretimini çift yüzey kaplamalı, ihtiyaca göre opsiyonel malzemelerle tamamen yerli olarak yapmaktayız. Bu nedenle müşterilerimize her daim en kaliteli ürünleri en uygun bütçelerle sunma amacımızla fiyatlarımızı özel olarak tekliflendiriyoruz. Ürünümüz orjinal Google Cardboard V1 sanal gerçeklik gözlüğünden daha kolay katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Cardboard VR gözlük iç yüzeyi karanlık bir görüş alanında akıllı telefonun ekran ışığı ile daha net bir görüntü alabilmek için siyah karton ile kaplanmaktadır. Dış yüzeyi ise sınırsız renk baskılı ve selefonlu karton ile kaplanmaktadır.

Cardboard VR Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Marka logo baskılı Cardboard VR gözlükleri, sektörlerinde fark yaratmak isteyen kurumlara özel tasarımlarla üretebiliyoruz. Fuar ve etkinliklerde yeni nesil promosyon ürünü olarak kullanılabilmektedir. Kurumlar, karton sanal gerçeklik gözlüğü ve sanal gerçeklik mobil uygulamaları sayesinde ürün, hizmet  ya da mekanlarının 360 derece tanıtımını yapabilir, müşteri, üye ya da ziyaretçilerine unutamayacakları bir deneyim yaşatabilirler. Herhangi bir ofis, showroom ya da fabrika ortamını, bilgisayar ve 360 kamera aracılığı ile öncesinde sanallaştırıp, kullanıcılara markanıza özel hazırlanan karton vr gözlükle istediğiniz her yerde deneyimletebilirsiniz. Üstelik, karton sanal gerçeklik gözlüğü ve içerik hizmetleri ile yeni nesil dijital sunum teknolojilerinden yararlanırken, pazarlama maliyetlerinizi de düşürebilirsiniz.

Karton VR gözlük üretim ve toptan satışı gerçekleşen müşteri portföyümüzde çeşitli markalar, e-ticaret siteleri ve elektronik marketler bulunmaktadır. Üretimini yapmakta olduğumuz cardboard sanal gözlükler kaliteli malzemelerle çift yönlü kaplamalı olduğu için çabuk deforme olmaz, uzun ömürlüdür. Ürünlerimiz tek kullanımlık değildir, uzun süre kullanılabilir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik opsiyonlu malzemelerle üretimler yapabiliyoruz. Carboard gözlük ürünlerimizi tamamlayıcı hizmetler kapsamında, kurmuş olduğumuz güçlü iş ortaklıkları ile 360 video prodüksiyon ve sanal gerçeklik içerik hizmetleri de sağlıyoruz.

 

GÜNCEL HABERLER

Yeniliklerimizi ve güncel projelerimizi buradan takip edebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Merkez Mahallesi Kağıthane Caddesi No.57 Z-1 Kağıthane, İstanbul

+90(212)949 00 99

+90(555)701 97 49

info@voovrar.com

zTz7J