TR EN

Cardboard VR Gözlük

Cardboard VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Cardboard VR gözlükler, sanal gerçekliğin en ekonomik ve spesifik halidir. Mart/2015 döneminden bu yana kurumlara özel marka baskılı, karton sanal gerçeklik gözlüğü üretimlerimizle, her geçen gün üretim hacmimizi artırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Cardboard VR gözlükle birlikte kullanılması gereken tek şey akıllı telefondur. Akıllı telefon içerisindeki sanal gerçeklik uygulamalarına 360 derece yön verip, etkileşimde bulunabilirsiniz. Müşteri, üye ya da ziyaretçilerinizi markanıza özel hazırlanan cardboard gözlük ve 360 videonuz ile daha akılda kalıcı bir dijital pazarlama ile etkileyebilirsiniz. 

Sanal Gerçeklik alanında İstanbul, Türkiye'de üretimini yapmakta olduğumuz, cardboard sanal gerçeklik gözlüğü ile kurumlara, 360 derece interaktif çözümler sunmanın yanında, kullanıcılara ise daha önce hiç yaşamadıkları sanal gerçeklik deneyimini en ekonomik ve kaliteli hali ile sunmaktayız. Her bütçeye uygun opsiyonlu fiyatlarla cardboard gözlük üretimi yapabiliyoruz. Cardboard VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile 3D modellerin, videoların, eğitim programlarının, proje ve çizimlerin 360 derece içerisinde bulunma ve vücut hareketlerinizle uygulamanızı yönetebilme hissini yaşayabilirsiniz.

Sanal Gerçeklik ile kendinizi aslında bulunmadığınız simüle edilmiş ortamlarda  hissedeceksiniz. Bu benzersiz deneyimi, akıllı cep telefonları ile birlikte çalışan cardboard sanal gerçeklik gözlüğü müz ile en ekonomik ve kaliteli haliyle yaşamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Kurumlara özel tasarımlı marka logo baskılı karton sanal gerçeklik gözlüğü üretimi ve 360 video hizmetimiz ile interaktif pazarlamada yeni bir dönem başlıyor. Dünyada ilk defa Google tarafından üretilen Cardboard VR gözlükler, şimdi yeni nesil promosyon ürünü haline geldi.

GÜNCEL HABERLER

Yeniliklerimizi ve güncel projelerimizi buradan takip edebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Merkez Mahallesi Kağıthane Caddesi No.57 Z-1 Kağıthane, İstanbul

+90(212)949 00 99

+90(555)701 97 49

info@voovrar.com

B64ef