TR EN

VooVRAR Cardboard VR

Promosyon Karton VR Gözlük

Sanal gerçeklik, dünya çapında hızla büyümeye devam ediyor. Google, HTC, Oculus, Samsung, Sony ve Acer markaları, Global Sanal Gerçeklik Birliği ile sanal gerçekliğin potansiyelini açığa çıkarmak için güçlerini birleştiriyor. Önümüzdeki 10 yıla damga vurması beklenen sanal gerçeklik teknolojileri, eğitim, gözlem, eğlence, sağlık, sektörel ve endüstriyel bir çok alanda kullanılmaya başlandı. Sanal gerçeklik deneyimleri, daha akılda kalıcı bir eğitim sisteminin de kapılarını aralıyor. Teorik olarak verilen eğitimlerin, sanal gerçeklik içerikleri ile uygulamalı olarak anlatılması kullanıcıların aslında bulunmadıkları bir ortamda, konunun tam orta yerinde eğitim almasına olanak sağlıyor.

Karton sanal gerçeklik gözlüğü, sanal gerçekliğin en ekonomik ve spesifik halidir. Yeni nesil promosyon ürünüdür. Kurumlar markaya özel tasarımla hazırlanan karton sanal gerçeklik gözlüğü ile ürün, hizmet ya da mekanlarının 360 derece tanıtımını yapabilir, kullanıcılara hiç unutamayacakları bir deneyim yaşatabilirler. Beraberinde kullanılması gereken tek şey akıllı telefondur. Akıllı telefon içerisindeki sanal gerçeklik uygulamalarını ya da 360 videoları izleyip, vücut hareketlerinizle yönetebilirsiniz.

Türkiye'nin en fazla sanal gerçeklik gözlüğü üreten firması olarak, müşterilerimize özel tasarımlarla, kaliteli ve uzun ömürlü karton sanal gerçeklik gözlükleri üretiyoruz. 

TÜM HABERLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Merkez Mahallesi Kağıthane Caddesi No.57 Z-1 Kağıthane, İstanbul

+90(212)949 00 99

+90(555)701 97 49

info@voovrar.com

gpnfE