TR EN

KÂBE GÖZLÜK Kullanımı

KÂBE GÖZLÜK Nasıl Kullanılır? Mobil Uygulama Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Kullanım Şekli:

Kabe Gözlük; Cep Telefonu, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ve Mobil Uygulama’ ile birlikte seyredilmektedir. Kullanım için öncelikle Kabe Gözlük Mobil Uygulama, Google Play Store veyahut Apple Store’dan cep telefonuna ücretsiz olarak indirilir. Kabe Gözlük Seti satın alındığında kullanım kitapçığında bulunan aktivasyon kodu ile uygulama aktif edilir. Bu işlemlerden sonra uygulama açılarak, Ayarlar kısmından 1080p, 4K, İşitme Engelli ve Görme Engelli seçeneklerinden herhangi biri seçilir. Seyredilmek istenen bölüm seçilerek yükleme işlemi yapılır. Yükleme işleminden sonra, cep telefonu ‘Kabe Gözlük VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü’ne yerleştirilerek bölüm başlatılır. KABE GÖZLÜK kurulum ve kullanımı görüntülü olarak seyretmek için, kullanım kılavuzunda bulunan kare kodlar cep telefonu ile okutulmalıdır. KABE GÖZLÜK cep telefonu ile normal olarak, VR/Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile de oradaymış gibi 360 derece görüntülerle manevi haz alarak izlenebilir. Görüntülerin kullanım hakkı 1 yıldır. Devam eden yıllar için yeni aktivasyon kodu satın alınmalıdır.

Sistem Gereksinimleri:

Cihaz: KABE GÖZLÜK, iPhone ve Android telefonlar ve VR/Sanal Gerçeklik Gözlükleri ile kullanılabimektedir.

Jiroskop: 360 derece görüntü özelliğinin kullanabilmesi için Jiroskop özellikli Android ve IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlar olması gerekmektedir. Jiroskop (Görüntünün 360 derece dönmesini sağlayan sensördür) 

Görüntü Kalitesi: KABE GÖZLÜK, 1080 ve 4K olmak üzere iki farklı görüntü kalitesinde seyredilebilmektedir. Daha yüksek görüntü kalitesinde izleyebilmeniz için Kabe Gözlük Mobil Uygulama girişindeki seçenekler arasında yer alan 4K özelliğini kullanmanız tavsiye edilir.

Depolama: KABE GÖZLÜK Mobil Uygulaması’nda bulunan 11 bölüme ait bütün videoları cep telefonlarına indirmek 1080p görüntü kalitesi için 2,84 GB, 4K için 7 GB depolama alanına ihtiyaç vardır. Depolama alanının yeterli olmaması durumunda bölümler halinde olan videoları ayrı ayrı indirebilirsiniz. Bölümlerin boyutları 1080p için 110 MB ile 390 MB arasında değişmektedir. 4K için 340 ile 900 MB arasında değişmektedir. İşitme engelli engelli versiyonu 120 MB ile 430 MB, görme engelli versiyonu ise 10 MB ile 20 MB arasındadır.

Kabe Gözlük Kurulumu için görseldeki adımları takip edebilirsiniz:

Kabe Gözlük Satın Almak için Tıklayın.

Kabe Gözlük, Kabe Gözlük Kullanımı, Kabe Gözlük Kurulum, Kabe Gözlük Aktivasyon, Kabe Gözlük Kurulumu, Kabe Gözlük Nasıl Kullanılır? Kabe Gözlük Nasıl? Kabe Gözlük Mobil Uygulama, Kabe Gözlük App Store, Kabe Gözlük Play Store, Kabe Gözlüğü, Kabeyi Gösteren Gözlük, Kabe Gözlük Satın Al, Kabe Gözlük Fiyat, Kabe 360 Video, Kabe Sanal Gerçeklik, Kabe Vr Gözlük, Kabe Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Sanal Gerçeklik Gözlüğü, Vr Gözlük Kabe, Kabe Sanal Gözlük, Kaaba Glasses, Kaaba Goggles

GÜNCEL HABERLER

Yeniliklerimizi ve güncel projelerimizi buradan takip edebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Merkez Mahallesi Kağıthane Caddesi No.57 Z-1 Kağıthane, İstanbul

+90(212)949 00 99

+90(555)701 97 49

info@voovrar.com

dHSCU