TR EN

Oculus Quest Fiyat

Oculus Quest 64/128 GB All In One (Hepsi Bir Arada) Bağımsız VR/Sanal Gerçeklik Başlığını En Uygun Fiyatla Satın Alın.

Oculus Quest 64/128 GB fiyat/performans canavarı all in one VR sanal gerçeklik başlığını en uygun fiyat ve ücretsiz kargo ile faturalı ve garantili olarak 360AVM.com'dan satın alabilirsiniz.

Oculus Quest 64GB Satın Alın

Oculus Quest 128GB Satın Alın

Telefonsuz, bilgisayarsız ve kablosuz VR sanal gerçeklik oyun başlığı. VR Oyunlarında yeni bir seviye. Hepsi bir arada VR. 

 

Oculus Quest satın almanızı bilgiyasarsız, telefonsuz ve kablosuz olarak PC VR başlığı kalitesine yakın bir VR oyun deneyimi sunduğu için tavsiye ediyoruz. Oculus Quest üzerindeki kameraların 6 DOF (6 derece serbestlik) özelliği sayesinde, deneyim alanı içerisinde özgürce hareket edebilmenizi de sağlıyor. VR oyunların içerisinde özgürce hareket edebilirsiniz. Bilgisayar veya telefon gerektirmeyen, taşınabilir, hepsi bir arada (all in one) VR başlıklar arasında, kalitesi, ergonomisi ve uygun fiyatıyla, VR kullanıcı ve geliştiricilerin satın alabileceği düzeyde bir performans canavarı.

Oculus Quest, Oculus tarafından sanal gerçeklik için geliştirilmiş ilk all in one VR oyun sistemidir. Sadece bir VR başlığı ve kumandalarla dilediğiniz her yerde sanal gerçeklik oyunları oynayabilirsiniz. 
 

Oculus Quest ile dünya sizin oyun salonunuz.

İster evinizde ister yeni bir yerde olun, kurulumu kolayca tamamlayın. Oculus Quest, bulunduğunuz ortama uyum sağlar. Bu sayede küçük veya büyük alanlarda, ayakta ya da oturarak oynayabilirsiniz.


 

En İyi VR Oyun Kütüphanesi

En iyi sanal gerçeklik oyunlarının yer aldığı Oculus oyun kütüphanesinden dilediğiniz oyunları Oculus Quest bağımsız sanal gerçeklik gözlüğünüze yükleyip, özgürce oynayabilirsiniz.

 

 

 

Oculus Quest Hepsi Bir Arada Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kutu İçeriği

  

 Oculus Quest VR Başlığı:

Oculus’un ilk hepsi bir arada, kumandalı VR oyun başlığı. Bilgisayar gerekmez.

İki Oculus Touch Kumandası:

Sağ ve sol oculus touch kumandaları.

15W Güç Adaptörü:

Oculus Quest'i şarj edecek şekilde tasarlanmış adaptörlü bir USB-C şarj cihazı.

AA Piller:

Her iki Oculus Touch kumandasını da çalıştıracak kalem piller.

Gözlükle Kullanabileceğiniz Ara Parça:

Çoğu gözlüğe uyan ergonomik arayüzü sayesinde VR'ı gözlüklerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

 

Oculus Quest Teknik Özellikleri:

Ekran Çözünürlüğü: Göz başına 1440 x 1600 Toplam 2880 x 1600

Ekran Yenileme Hızı: 72Hz

FOV: 100°

RAM: 4 GB

Bellek: 64 GB

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 835

Takip Teknolojisi: 6 Dof baş ve el takibi

Bağlantı Ağı: Wifi

Ağırlık: 571g

Pil: 2-3 saat

Port: USB type C, 3,5mm kulaklık girişi

Ölçüler: 120 x 110 x 90 mm

oculus quest, oculus quest 64gb, oculus quest fiyat, oculus quest satın al, oculus quest inceleme, oculus quest sipariş, oculus quest kumanda, oculus quest vr gözlük, oculus quest sanal gerçeklik gözlüğü, oculus quest tedarikçi, vr gözlük fiyat, oculus quest en uygun, oculus quest en ucuz, oculus quest tavsiye, oculus quest vr, oculus quest vr başlık, oculus quest sanal gerçeklik gözlüğü, oculus quest sanal gerçeklik başlığı, bağımsız vr gözlük, bağımsız sanal gerçeklik gözlüğü, oculus quest 64 gb, oculus quest 64gb fiyat, oculus quest 64gb satın al, oculus quest 64 fiyat, sanal gerçeklik gözlüğü, sanal gerçeklik başlığı, vr başlık, vr gözlük, vr gözlük çeşitleri, vr gözlük fiyatları, oculus quest en uygun, oculus quest en ucuz, oculus quest tavsiye, oculus quest vr, oculus quest vr başlık, oculus quest sanal gerçeklik başlığı, bağımsız vr gözlük, bağımsız sanal gerçeklik gözlüğü, oculus quest 64 gb, oculus quest 64gb fiyat, oculus quest 64gb satın al, oculus quest 64 fiyat, sanal gerçeklik gözlüğü, sanal gerçeklik başlığı, vr başlık, vr gözlük, vr gözlük çeşitleri, vr gözlük fiyatları, oculus vr gözlük, oculus vr gözlük fiyat, oculus sanal gerçeklik gözlüğü, oculus vr başlık, oculus vr başlığı, oculus vr gözlük fiyatı, oculus vr başlığı fiyat, oculus sanal gözlük fiyat, oculus vr gözlük fiyatları, quest vr gözlük, quest vr gözlük fiyat, quest vr gözlüğü, quest vr başlık fiyatı, quest vr başlığı fiyat, quest sanal gerçeklik gözlüğü, quest sanal gözlük, quest sanal gerçeklik gözlüğü fiyat, quest 64gb fiyat, quest 64gb satın al, quest 64 gb fiyat, quest 64 fiyat, quest 64gb sipariş, oculus quest 64 fiyatları, oculus quest 64 en uygun, oculus en uygun fiyat, oculus quest 64gb en uygun, oculus quest 64 tedarik, oculus quest 64gb özellikleri, oculus quest 64gb inceleme, oculus quest 64gb fiyatları,

GÜNCEL HABERLER

Yeniliklerimizi ve güncel projelerimizi buradan takip edebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Merkez Mahallesi Kağıthane Caddesi No.57 Z-1 Kağıthane, İstanbul

+90(212)949 00 99

+90(555)701 97 49

info@voovrar.com

fJEbk