TR EN

Sanal Gerçeklik Gözlükleri

All In One VR Gözlükler, Pc Ve Telefon Uyumlu VR Sanal Gerçeklik Gözlükleri

VR gözlük çeşitlerini incelediğimizde 3 gruba ayırabiliriz. Resimlerde inceleyeceğiniz VR/sanal gerçeklik gözlükleri; All in One (hepsi bir arada) bağımsız VR gözlükler,  PC/bilgisayar destekli VR gözlükler ve telefon uyumlu mobil VR gözlükler olmak üzere üçe ayrılmaktadır.

PC/bilgisayar uyumlu VR/sanal gerçeklik gözlüğü, beraberinde çalışacak olan bilgisayarının teknik özellikleri bakımından yeterli olmasını istiyor. Bu tür bilgisayarlar piyasa VR ready (VR için hazır) olarak isimlendiriliyor. PC destekli VR gözlükler, oyunculara VR/sanal gerçeklik deneyimini en kaliteli grafiklerle hazırlanmış olan VR oyun ve uygulamalarla sunuyor. Dünya çapında markalaşmış üretici firmalara ait ortalama sanal gerçeklik gözlüğü fiyatları vergiler ve kargo ücretleri hariç 4000 -10.000 TL aralığında değişmektedir. Yeterli seviyede deneyim için de en az 5000 TL - 6000 TL civarında fiyatı olan bir de bilgisayar gerekiyor.

Telefon uyumlu mobil VR sanal gerçeklik gözlükleri ise, sanal gerçeklik uygulamaları yüklenmiş olan ve gyroscope (jiroskop) sensörü bulunan akıllı telefonlarla birlikte çalışmaktadır. VR, Virtual Reality, Sanal gerçeklik gibi arama kelimelerini kullanarak sanal gerçeklik uygulamalarını akıllı telefona yükledikten sonra, telefonu sanal gerçeklik gözlüğü içerisine takmak gerekiyor. Sanal gerçekliğin en ekonomik hali ise yine telefon uyumlu karton sanal gerçeklik gözlükleridir. Herkes sanal gerçeklik deneyimi yaşasın diye, dünyada ilk defa Google tarafından üretilen, Cardboard VR gözlük olarak da bilinen bu gözlükler, etkinlik ve fuarlarda promosyon ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Cardboard VR gözlük fiyatları üretim adedine kullanılan malzemelere göre değişmektedir. 500 -100.000 Adet aralığında üretim yapılırken fiyatlar 15TL - 8,5 TL aralığında değişmektedir.

All in One (hepsi bir arada) bağımsız VR/sanal gerçeklik gözlükleri, bilgisayarsız, telefonsuz ve kablosuz olma özelliğiyle, kullanıcılara diledikleri her zaman, her yerde kolay ve kaliteli VR deneyimi sunuyor. Oculus Go fiyat/performans dengesi en iyi olan all in one VR gözlükler arasındadır. Daha çok eğlence amaçlı kullanılan Oculus Go'nun bir üst versiyonu olan ve VR oyun gözlüğü olarak konumlanan Oculus Quest ise yine all in one vr gözlükler arasında fiyatı ve özellikleriyle muadillerini geride bırakıyor. All in one vr gözlük fiyatlarını ve teknik özelliklerini 360AVM.com üzerinden inceleyebilir, en uygun fiyat ve ücretsiz kargo avantajıyla satın alabilirsiniz.

VR Gözlük çeşitlerini akıllı teknolojiler alışveriş platformu 360AVM (www.360AVM.com) üzerinden çeşitli ödeme yöntemleri ile satın alabilirsiniz. Ayrıca 08505329312 whatApp hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

VR Gözlük fiyatlarını, özelliklerini incelemek ve ücretsiz kargo ile satın almak için tıklayın.

 

GÜNCEL HABERLER

Yeniliklerimizi ve güncel projelerimizi buradan takip edebilirsiniz

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Destek ve talebinizi bize yazınız

Merkez Mahallesi Kağıthane Caddesi No.57 Z-1 Kağıthane, İstanbul

+90(212)949 00 99

+90(555)701 97 49

info@voovrar.com

gT7Ap